Kategorie
Newsletter

Získávejte nejnovější informace a akční nabídky z našeho eshopu.

Nový e-shop je zde!!!
Anketa

Proč nakupujete u nás?

Celkem hlasů: 14952

Reklamační řád

1. Dle zákona č. 367/2000 ze dne 14. září 2000 máte jako zákazník při nákupu na dálku, při kterém nemáte možnost si zboží před zaplacením prohlédnout, právo odstoupit od smlouvy do 14 dnů od převzetí zboží. Rozhodnete-li se pro odstoupení, bude Vám vrácena kupní cena zboží ponížena o náklady spojené s jeho dodáním k zákazníkovi dle §53 odstavce 10 občanského zákoníku (tedy poškozený obal,strhlé ochranné prvky, nahranná data apod.,(uvedení do původního stavu) až do částky 20%). .

2. Zboží je kupující spotřebitel povinen vrátit úplné, s kompletní dokumentací, nepoškozené, Zboží je kupující spotřebitel povinen vrátit úplné, s kompletní dokumentací, nepoškozené, pokud možno včetně originálního obalu , ve stavu a hodnotě, , v jakém zboží převzal. V případě, že bude vrácené zboží nekompletní či poškozené, může prodávající vrácenou kupní cenu snížit o tomu odpovídající částku(v souladu s § 458 odst. 1 obč. z.). Peníze za vrácené zboží budou kupujícímu spotřebiteli vráceny do 7 dnů od účinnosti odstoupení od smlouvy kupujícího.

3. Tato záruka neplatí pro kupující s IČ a prodejce zboží. Právní vztahy prodávajícího s kupujícím, který není spotřebitelem (prodejcem nebo kupujícím s IČ), výslovně neupravené těmito VOP ani smlouvou mezi prodávajícím a kupujícím se řídí příslušnými ustanoveními zák. č. 513/1991 Sb., Obchodní zákoník, v platném znění, jakož i předpisy souvisejícími.